Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
srodki-czyszczace

Cif Perfect Finish Spray do Piekarnika 435ml

Cena:
12,99 zł
Brutto
Ilość

Marka: CIF

Cif Perfect Finish spray do czyszczenia piekarnika 435 ml

Piekarnik często okazuje się najtrudniejszym elementem do wyczyszczenia podczas sprzątania kuchni. Zaschnięty tłuszcz, przypalenia, stare plamy i zacieki to duże wyzwanie. Sprosta mu Cif Perfect Finish spray do czyszczenia piekarnika. Z nim przywrócisz powierzchniom upragnione czystość i blask. Spray do czyszczenia piekarnika Cif Perfect Finish posiada specjalną formułę z cząsteczkami rozbijającymi tłuszcz. Dzięki temu skutecznie usunie wszelkie przypalone pozostałości jedzenia, osady z tłuszczu i inne uciążliwe zabrudzenia. Znakomicie przywiera do powierzchni, także do tych pionowych, dlatego idealnie nadaje się do czyszczenia elementów w kuchni. Jest doskonałym środkiem na przypalony piekarnik, kuchenkę czy piec. Podobnie łatwo usunie zaschnięty tłuszcz z grilla i rusztu.

  • Cif Perfect Finish spray do czyszczenia piekarnika pozwala skutecznie usunąć trudne przypalone zanieczyszczenia.
  • Czyści nawet pionowe powierzchnie.
  • Dzięki specjalnej formule z cząsteczkami usuwającymi tłuszcz, środek do czyszczenia piekarnika wyczyści nawet trwałe, uciążliwe zabrudzenia, dbając o czyszczone powierzchnie.
  • Przeznaczony do usuwania przypalonego tłuszczu i wszystkich innych rodzajów brudu na powierzchni piekarnika, grilla czy pieca.
  • Aby usunąć zabrudzenia, spryskaj powierzchnie, poczekaj kilka sekund i przetrzyj mokrą ściereczką
  • Nie powoduje nieprzyjemnych oparów
1001176962.png
Komentarze (0)