Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij

Płyny Do Płukania

Płyny i koncentraty do płukania to środki zmiękczające, których zadaniem jest nadawanie tkaninom miękkości, elastyczności i zapobieganie elektryzowaniu. Środki zmiękczające idealnie sprawdzą się do przywracania pierwotnej miękkości ręcznikom, które z biegiem czasu stają się szorstkie i zbite. W multi-branch.pl znajdziesz naturalne, ekologiczne płyny do płukania marki Frosh stworzone na bazie naturalnych, biologicznie czynnych substancji. Dzięki naturalnemu składowi są one odpowiednie dla niemowląt oraz alergików.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Samo zastosowanie proszku do prania może czasami być niewystarczające. Po samym proszku odzież czasami nie ma odpowiedniej miękkości bądź też czasami nie jest doprana na tyle, aby być czysta. Jeżeli chcemy osiągnąć najlepsze efekty prania, trzeba koniecznie sięgnąć po różnorodne detergenty wspomagające takie jak np.: płyn do płukania tkanin. Jak z niego korzystać i gdzie wlewać? Sprawdźmy!

Płyn do płukania tkanin - jak używać i gdzie wlewać?

Zastosowanie płynu do płukania pozwala nadać tkaninom świeżego zapachu, zmiękczyć je oraz nadać im przyjemnego zapachu. Co więcej, zastosowanie koncentratu do płukania skraca czas schnięcia odzieży po praniu. Aby osiągnąć pożądany efekt, powinniśmy zastosować się do zaleceń producenta ekologicznego płynu do płukania. Nie należy dolewać za dużo, sprawi to, że ciężko będzie go wypłukać. Jeśli pierzemy w pralce, płyn należy wlać do odpowiedniej przegródki w szufladce na środki piorące. Która to przegródka, dokładnie doczytamy w instrukcji. Zazwyczaj jest to środkowa. Natomiast jeśli pierzemy ubrania ręcznie, wystarczy wlać niewielką ilość płynu do płukania do miski zamoczyć w niej odzież na 5 minut, a następnie wykręcić i zawiesić na suszarce.

Płyn do płukania tkanin o długotrwałym zapachu w niskiej cenie

W Naszym sklepie każdy klient ma możliwość zakupu płynu do płukania tkanin w niskiej cenie. Co więcej, są to wyroby wysokiej jakości, gwarantujące długotrwały zapach oraz idealną miękkość tkaniny. Są to wyroby w większości ekologiczne, nieszkodzące zdrowiu, jak również i środowisku naturalnemu. Co więcej, nie uczulają oraz nie podrażniają skóry. Oferujemy także płyny do płukania odzieży dziecięcej, które to są bardzo delikatne oraz pozbawione jakichkolwiek związków mogących zaszkodzić maluszkom.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i życzymy udanych zakupów.