Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij

Proszki do Prania

Proszek to najpopularniejszy i najczęściej wybierany detergent do prania. W Multi Branch znajdziesz szereg proszków do prania od wiodących i sprawdzonych producentów takich jak Frosh, Wirek, Colvin czy Purax. W swojej ofercie posiadamy także ekologiczne środki piorące przeznaczone do wrażliwych skór niemowląt i alergików.

Współcześnie większość proszków wzbogacana jest specjalistycznymi formułami dedykowanymi różnego rodzaju tkaninom- białym, ciemnym, kolorowym. W naszej ofercie rodzice znajdą chemię przeznaczoną do delikatnej skóry dzieci i niemowląt- na przykład delikatne proszki marki Dzidziuś i Frosh. Bardzo istotną częścią naszej oferty są także specjalistyczne proszki dezynfekujące Clovin Septon, które powszechnie stosowane są w pralniach, szpitalach, hotelach oraz ośrodkach opieki społecznej.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Szeroki wybór proszków do prania

W Multi Branch każdy klient znajdzie wysokiej jakości proszki do prania. Szeroki asortyment obejmuje między innymi ekologiczny proszek do prania, naturalny proszek do prania, czy też proszki do prania dla alergików. Znane produkty takie jak Frosch, Wirek, Purox i Clovin, to potwierdzenie jakości i zawsze czystego prania. Zachęcamy do zakupów proszków do prania w atrakcyjnych cenach.

Jaki proszek do prania wybrać?

Wiele osób zastanawia się jaki proszek do prania wybrać. Czy do koloru, czy też uniwersalny? Z odplamiaczem, a może specjalny dla dzieci? Wszystko oczywiście uzależnione jest od zapotrzebowania, czyli rodzaju odzieży, jaką chcemy prać. Jeśli mamy głównie białe ciuch to lepiej jest wybrać oczywiście proszek do prania tkanin białych. Jeżeli jednak posiadamy odzież kolorową, to lepszym rozwiązaniem okazuje się proszek do koloru, który zadba o to, aby ciuchy nie robiły się wyblakłe. Rodzice małych dzieci powinni natomiast docenić proszek do prania hipoalergiczny. Takie proszki, nie uczulają, ani nie podrażniają delikatnego ciałka maluszka. Oferowane proszki do prania dla alergików posiadają odpowiednie atesty i zostały przetestowane, co daje gwarancję bezpieczeństwa dla osób ich użytkujących.

Niemieckie proszki do prania w niskiej cenie i wysokiej skuteczności

W Multi Branch można zakupić proszki niemieckie, które są wysokiej jakości i wykazują wyższe efekty prania, niż popularne proszki z supermarketów. Co więcej, oferowane produkty do prania dla alergików są w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zakupów ekologicznych proszków do prania, które nie szkodzą środowisku naturalnemu ani osobom je użytkującym.