Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
srodki-czyszczace

Uniwersalny płyn do czyszczenia L'ARBRE VERT Lemon 1l

Cena:
17,50 zł
Brutto
Ilość

Marka: Larbre Vert

Uniwersalny płyn do czyszczenia L'ARBRE VERT Lemon 1l

Uniwersalny płyn do czyszczenia L'ARBRE VERT, można wykorzystywać w kuchni i łazience. Roślinne, skoncentrowane składniki są bardzo wydajne i jednocześnie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Płyn do mycia nie zawiera alergenów ani wybielaczy.

86376958.jpg

L'ARBRE VERT 1l Lemon uniwersalny płyn do czyszczenia

Silnie skoncentrowany płyn do czyszczenia i konserwacji powierzchni zmywalnych. Ekologiczny, hipoalergiczny bez alergenów. Nowa formuła pozwala na gwarantowaną wydajność regularnej konserwacji powierzchni, pozostawiając orzeźwiający zapach. Zachowuje kolory mytych powierzchni. Szczególnie polecany do stali nierdzewnej, emaliowanych płytek, aluminium, malowanych, laminowanych oraz szkliwionych powierzchni.

• powstaje z surowców pochodzenia roślinnego • nie zawiera fosforanów, eterów glikolu oraz barwników • produkt wolny od alergenów • nie testowany na zwierzętach

Wszystkie produkty L’arbre vert są w 100% Hypoalergiczne - wolne od alergenów i substancji uczulających. Powstają z surowców pochodzenia roślinnego, nie zawierają wybielaczy optycznych i barwników oraz nie są testowane na zwierzętach. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla dzieci i osób z problemami skórnymi.

Kraj Pochodzenia:FR, FRANCJA

Zapach:Cytryna

86376958_1.png
chat Komentarze (0)