Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
gryzonie

Pasta na myszy i szczury 150 g

Cena:
30,00 zł
Brutto
Ilość

Marka: Arox

Pasta na myszy i szczury 150 g

Trutka w postaci pasty w saszetkach przeznaczona  do zwalczania szczurów (Rattus norvegicus, Rattus rattus) oraz myszy (Mus musculus).

60788876.jpg

Generation Pasta na myszy i szczury to gotowy do użycia preparat gryzoniobójczy w postaci pasty w saszetkach, przeznaczony do zwalczania szczurów (Rattus norvegicus, Rattus rattus) oraz myszy (Mus musculus) wewnątrz budynków. Preparat przeznaczony do użytku powszechnego. Identyfikacja gryzoni: Zwyczaje żywieniowe szczurów i myszy różnią się: myszy spożywają niewielkie ilości w wielu miejscach, szczury jedzą do syta w jednym miejscu. Określić rodzaj gryzoni na podstawie ilości tropów lub szkód (gniazda, jamy, odchody itp.). Stosowanie środka zależy od ilości szkodników ocenionej na tej podstawie. Wyeliminować w miarę możliwości wszelkie alternatywne pożywienie. Trutkę najlepiej wykładać w specjalnie do tego przygotowanych karmnikach, które należy umocować do podłoża. Saszetki z pastą najlepiej umieścić w taki sposób aby zmniejszyć możliwość wynoszenia jej przez gryzonie. Trutkę należy również umieszczać na tackach tak, aby ograniczyć dostęp organizmom niezwalczanym. Nigdy nie wykładać produktu niezabezpieczonego. Przynęty rozmieszczać wzdłuż ścian i w miejscach, w których występują oznaki aktywności gryzoni. Niebieski barwnik pasty pomaga wykryć spożytą przynętę w odchodach gryzoni. Szczury i myszy mogą spożyć dawkę śmiertelną w jedną noc, jednak martwe gryzonie mogą pojawić się dopiero po trzech do pięciu dni od rozpoczęcia karmienia pastą.

Sposób stosowania

Generation Pasta jest gotowa do użycia. Nie próbować otwierać saszetki pasty. Umieścić produkt jak najbliżej śladów bytności gryzoni.

chat Komentarze (0)
99.6% kupujących poleca tego sprzedawcę
4329 16 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 4345 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5