Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
bestsellery

Cif Perfect Spray do Usuwania Pleśni 435ml

Cena:
11,59 zł
Brutto
Ilość

Marka: CIF
114197765_1.png

Cif Perfect Finish Spray do usuwania pleśni

  • Dedykowany do zwalczania pleśń i grzyba w każdym pomieszczeniu Twojego domu.
  • Posiada środek biobójczy- skutecznie walczy z bakteriami i drobnoustrojami.
  • Jednocześnie zapobiega nawrotom plam i nacieków - zapewnia długotrwały efekt.
  • Sprawdzi się także w kuchni: usunie osady z kawy, herbaty czy wina.

Cif Perfect Finish spray do usuwania pleśni wyczyści wszystkie rodzaje pleśni i grzybów. Posiada środek biobójczy, który gwarantuje 100% skuteczności w walce z nimi. Jednocześnie zapobiega nawrotom tych plam i nacieków, dzięki czemu pozwala osiągnąć długotrwały efekt. Cif Perfect Finish to również spray do dezynfekcji powierzchni. Po użyciu można być pewnym, że pożegnało się wszelkie bakterie i drobnoustroje, które zawitały wraz z pleśnią i grzybem.

Łazienka, w której panuje spora wilgotność jest miejscem, w którym najczęściej pojawia się grzyb. Dlatego Cif Perfect Finish przyda się zwłaszcza podczas sprzątania łazienki.

Pomoże: wyczyścić grzyb na ścianach, wyczyścić i zdezynfekować zagrzybione powierzchnie wanny, kabiny prysznicowej czy umywalki, usunąć zabrudzenia z kurtyn i zasłon prysznicowych.

Środek do usuwania pleśni sprawdzi się także w czasie sprzątania kuchni: wyczyści ściany zajęte pleśnią, a dzięki właściwościom wybielającym, usunie osady z kawy, herbaty czy wina.

By skutecznie walczyć z zabrudzeniami i zdezynfekować powierzchnię, należy spryskać ją środkiem na pleśń. Odczekać kilka chwil i przemyć mokrą ściereczką.

chat Komentarze (0)