Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
proszki-do-prania

Ekologiczny proszek do prania L'ARBRE VERT z mydłem roślinnym 2,5kg (50 prań)

Cena:
55,60 zł
Brutto
Ilość

Marka: L'ARBRE VERT

Ekologiczny proszek do prania L'ARBRE VERT z mydłem roślinnym 2,5kg (50 prań)

Ekologiczny proszek do prania L'ARBRE VERT jest silnie skoncentrowany dzięki czemu opakowanie 2,5kg wystarcza na 50 prań. Dodatek płatków z mydła roślinnego i sody oczyszczonej do proszku do prania sprawia, że ubrania nie szarzeją i są miękkie w dotyku.

Skoncentrowany proszek do prania marki L’arbre Vert z dodatkiem mydła roślinnego i wodorowęglanu sodu jest skuteczny zarówno do prania w pralce, jak i do prania ręcznego. Utrzymuje biel ubrań i zapobiega ich szarzeniu. Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając przyjemny zapach.

• ekologiczny• silnie skoncentrowany• z dodatkiem mydła roślinnego i wodorowęglanu sodu

 

86377637.jpg

Posiada Europejski Certyfikat Ecolabel, który jest gwarancją poszanowania środowiska i skuteczności produktów.

Warunki jakie musi spełnić produkt aby uzyskać Certyfikat Ecolabel:– Biodegradowalność składników w warunkach tlenowych i beztlenowych– Proces wytwarzania bez użycia niebezpiecznych lub toksycznych substancji– Minimalny wpływ na środowisko wodne– Bez dodatków szkodliwych środków dezynfekujących i bakteriobójczych– Ograniczone do minimum stosowanie substancji zapachowych, konserwantów i barwników mogących powodować uczulenia i podrażnienia skóry– Testowane przez niezależne laboratoria– Wytwarzane tylko w kontrolowanych i certyfikowanych zakładach produkcyjnychCertyfikat i logo na produktach są gwarancją zaangażowania L’ARBRE VERT w troskę o środowisko.

Kraj Pochodzenia:FR, FRANCJA

86377637_1.jpg
86377637_2.png
86377637_3.png
chat Komentarze (0)