Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
pranie-prasowanie

DR BECKMANN KULA DO SUSZAREK DO PRANIA + PERFUMY

Cena:
19,99 zł
Brutto
Ilość

Marka: Dr. Beckmann
1005293692.jpg

Dr. Beckmann Zestaw do Suszarek do Prania:

W skład zestawu wchodzą:

  • Kula Zmiękczająca i Perfumująca Pranie
  • Perfumy do Prania 50ml o zapachu Spring

Dr Beckmann Trockner Ball – kula do suszarek do ubrań. Jej specjalna konstrukcja umożliwia dokładne i równomierne rozprowadzenie perfum do prania na tkaninach. Specjalnie wyprofilowane końcówki kuli podnoszą włókna tkanin zwiększając ich puszystość i delikatność. Zapobiegają sklejaniu się tkanin podczas procesu suszenia, co wpływa na skrócenie czasu i zwiększenia efektywności suszenia tkanin.

Specjalnie zaokrąglone wypustki zmiękczają pranie, redukują zmarszczki i optymalnie przygotowują pranie do prasowania. Specjalna technologia suszarki kulowej podnosi i oddziela poszczególne włókna prania, skracając w ten sposób czas suszenia i oszczędzając energię..

Specjalnie zaokrąglone wypustki zmiękczają pranie, redukują zmarszczki i optymalnie przygotowują pranie do prasowania. Specjalna technologia suszarki kulowej podnosi i oddziela poszczególne włókna prania, skracając w ten sposób czas suszenia i oszczędzając energię..

Sposób Użycia:

  1. Postaw kulę pionowo
  2. Wciśnij palcem zieloną siatkę wewnątrz kuli
  3. Wlej perfumy w ilości około 25ml (lub więcej)
  4. Umieść kulę na praniu w bębnie w suszarce
  5. Gotowe

Perfumy do prania Dr. Beckmann są wyjątkowe, ponieważ można je stosować do wszystkich rodzajów tkanin. Nadają się nawet do tkanin z mikrofibry oraz do bielizny funkcyjnej, ponieważ celowo nie zastosowano w nich zmiękczaczy.

Komentarze (0)