Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
plyny-do-plukania

Płyn do płukania L'ARBRE VERT Floral Awakening-kwiatowy 800ml (53 płukania)

Cena:
21,99 zł
Brutto
Ilość

Marka: L'ARBRE VERT

Płyn do płukania L'ARBRE VERT Floral Awakening-kwiatowy 800ml (53 płukania)

Skoncentrowany, hipoalergiczny płyn do płukania tkanin o zapachu fiołka i magnolii. L'ARBRE VERT Floral Awakening nie posiada alergenów. Naturalne składniki zapewniają płukanym tkaninom elastyczność, miękkość i wspaniały zapach.

Ultra-skoncentrowany płyn do płukania tkanin o zapachu fiołka i magnolii. Możliwość aż 53 płukań. Zapewnienia tkaninom elastyczności i miękkości po praniu. Ekologiczny, Hipoalergiczny – bez alergenów!

86376169.png

Linia produktów L'ARBRE VERT czyli ZIELONE DRZEWO Preferuje w swoich kompozycjach surowce pochodzenia roślinnego. Nie zawiera fosforanów, glikolu etylenowego, naftaliny, konserwantów i barwników. Produkt jest wolny od alergenu aby zminimalizować ryzyko alergii. Opakowanie wielokrotnego użytku i nadaje się do recyklingu w 100%.Formuła nie testowana na zwierzętach.Produkt kompatybilny z systemami septycznymi.Wysoka jakość dla ochrony środowiska i osób z alergią potwierdzona certyfikatem „Alergeny kontrolowane”. Testowany przez lekarzy alergologów ze Stowarzyszenia Alergologii i Klinicznych Badań z dziedziny Astmatologii I'ARCAA. Więcej na stronie:www.allergens-controlled.com PRODUKTY Z CERTYFIKATEM EU ECOLABEL: ·         zawierają wyłącznie składniki biodegradowalne ·         ich proces produkcji odbywa się bez użycia substancji niebezpiecznych i toksycznych oraz ma minimalny wpływ na środowisko ·         nie zawierają szkodliwych dodatków, środków odkażających ani przeciwbakteryjnych ·         cechują się minimalnym wykorzystaniem substancji zapachowych, konserwantów i barwników, które mogą powodować reakcje alergiczne i podrażnienia skóry ·         zostały przetestowane w niezależnych laboratoriach ·         są produkowane w kontrolowanych i certyfikowanych fabrykach Certyfikat Ecolabel gwarantuje szacunek dla środowiska i wysoką skuteczność produktów

Kraj Pochodzenia:FR, FRANCJA

Zapach:Fiołek, magnolia

86376169_2.png
chat Komentarze (0)