Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
plyny-do-naczyn

Ekologiczny płyn do mycia naczyń L'ARBRE VERT Amande - migdałowy 500ml

Cena:
9,90 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Ilość

Marka: L'ARBRE VERT

Ekologiczny płyn do mycia naczyń L'ARBRE VERT Amande - migdałowy 500ml

Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń. Brak alergenów i szkodliwych substancji potwierdzonej jest centryfikatem Ecolabel. Skoncentrowana formuła, z środkami czyszczącymi pochodzenia roślinnego sprawia, że płyn do mycia naczyń jest bardzo wydajny.

Hipoalergiczny, bez alergenów. Skomponowany ze skoncentrowanych środków czyszczących pochodzenia roślinnego, rozpuszcza się szybko i przenika największy tłuszcz. Wydajny. 

86385927.jpg

L’arbre Vert to zarazem skuteczne mycie i ochrona środowiska naturalnego. Posiada europejskie wyróżnienie ekologiczne Ecolabel. Linia produktów L'ARBRE VERT czyli ZIELONE DRZEWO Preferuje w swoich kompozycjach surowce pochodzenia roślinnego.Nie zawiera fosforanów, eterów glikolu, ftalanów oraz barwników.Produkt jest wolny od alergenu aby zminimalizować ryzyko alergii.Opakowanie wielokrotnego użytku i nadaje się w 100% do recyklingu.Hipoalergiczny, testy przeprowadzone na ochotnikach o wrażliwej skórze.Formuła nie testowana na zwierzętach.Produkty są kompatybilne z systemami septycznymi.Wysoka jakość dla ochrony środowiska i osób z alergią potwierdzona certyfikatem „Alergeny kontrolowane”. Testowany przez lekarzy alergologów ze Stowarzyszenia Alergologii i Klinicznych Badań z dziedziny Astmatologii I'ARCAA. Więcej na stronie:www.allergens-controlled.com   PRODUKTY Z CERTYFIKATEM EU ECOLABEL: ·         zawierają wyłącznie składniki biodegradowalne ·         ich proces produkcji odbywa się bez użycia substancji niebezpiecznych i toksycznych oraz ma minimalny wpływ na środowisko ·         nie zawierają szkodliwych dodatków, środków odkażających ani przeciwbakteryjnych ·         cechują się minimalnym wykorzystaniem substancji zapachowych, konserwantów i barwników, które mogą powodować reakcje alergiczne i podrażnienia skóry ·         zostały przetestowane w niezależnych laboratoriach ·         są produkowane w kontrolowanych i certyfikowanych fabrykach Certyfikat Ecolabel gwarantuje szacunek dla środowiska i wysoką skuteczność produktów!

Kraj Pochodzenia:FR, FRANCJA

86385927_1.jpg
86385927_2.png
86385927_3.png
chat Komentarze (0)