Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
odplamiacze

Ekologiczny odplamiacz tkanin do białych i kolorowych L'ARBRE VERT 500ml

Cena:
19,00 zł
Brutto
Ilość

Marka: L'ARBRE VERT

Ekologiczny odplamiacz tkanin do białych i kolorowych L'ARBRE VERT 500ml

Ekologiczny odplamiacz do prania jest bezpieczny dla ludzi i środowiska. Odplamiacz nie zawiera alergenów. Substancje pochodzenia roślinnego doskonale radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami zarówno na białych jak i kolorowych ubraniach.

86385745.jpg

Ekologiczny i hipoalergiczny odplamiacz do tkanin białych i kolorowych Zawiera praktyczną szczotkę, która ułatwia aplikowanie odplamiacza. Bezpieczny dla ludzi i środowiska. Hipoalergiczny, bez barwników, nie zawiera alergenów. Wysoka jakość dla ochrony środowiska i osób z alergią potwierdzona certyfikatem „Alergeny kontrolowane”.

• powstaje z surowców pochodzenia roślinnego • nie zawiera fosforanów, eterów glikolu oraz barwników • produkt wolny od alergenów • nie testowany na zwierzętach

Linia produktów L'ARBRE VERT czyli ZIELONE DRZEWO

Preferuje w swoich kompozycjach surowce pochodzenia roślinnego. Nie zawiera fosforanów, fosfonianów, eterów glikolu, ftalanów oraz barwników. Produkt jest wolny od alergenu aby zminimalizować ryzyko alergii. Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu.Formuła nie testowana na zwierzętach.Produkt kompatybilny z systemami septycznymi.

Kraj Pochodzenia:FR, FRANCJA

86385745_1.jpg
86385745_3.png
86385745_4.png
chat Komentarze (0)