Nasz sklep Internetowy wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z niego oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

zamknij
mrowki

Preparat NA MRÓWKI ZESTAW Proszek + SPRAY

Cena:
40,01 zł
Brutto
Ilość

Marka: BROS

Zestaw Na MRÓWKI PŁYN 007 500ml + Granulat MRÓWKOFON 250g

BROS 007 na mrówki

Gotowy do użycia preparat do zwalczania mrówek o długotrwałym działaniu. Do  stosowania  w  domu,  na  tarasie,  podjeździe.  Preparat  w  postaci mikrokapsułek. W momencie kontaktu owada z preparatem mikrokapsułki przyczepiają  się  do  jego  ciała  i  przenoszone  są  do  gniazda  lub  na  inne osobniki,  które  nie  miały  bezpośredniego  kontaktu  z  zabezpieczoną powierzchnią.  Taki  sposób  działania  (tzw.  „efekt  domino”)  umożliwia likwidację   całej   populacji   owadów.   Uwalniająca   się   z   mikrokapsułek substancja aktywna przedostaje się do układu pokarmowego oraz przenika przez pancerzyk i zabija szkodniki.

91084614_1.jpg

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

91084614_2.jpg

Preparat do zwalczania mrówek. w formie granulowanej trutki pokarmowej  (nie zwiewa wiatr). Specjalnie dobrane składniki czynią preparat wyjątkowo atrakcyjnym dla owadów  i zapewniają jego wysoką skuteczność już po pierwszym zastosowaniu. Trutka jest przenoszona przez mrówki do gniazd, co w efekcie prowadzi do niszczenia całej koloni owadów

Komentarze (0)